Kullanıcı adınızı öğrenin veya yeni şifrenizi alın
  • Eğer Kullanıcı adınızı unuttuysanız, lütfen üye olurken kullandığınız E-posta Adresinizi giriniz. Kullanıcı Adı alanını boş bırakınız ve Kullanıcı Adımı Gönder butonuna tıklayınız. Kullanıcı adınız E-posta adresinize gönderilecektir. Teknik destek için 05364822342 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
  • Yeni şifrenizi almak için, Lütfen Kullanıcı adınızı ve E-posta adresinizi yazarak Şifremi Gönder tuşuna tıklayınız. Size (E-posta adresinize) en kısa zamanda (ortalama 10 dk içinde) yeni bir şifre gönderilecektir. Teknik destek için 05364822342 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
  • Hem kullanıcı adınızı hemde şifrenizi bilmiyorsanız, Lütfen önce kullanıcı adınızı öğreniniz ve daha sonra da yeni şifre alınız. Kullanıcı adınızı almak için lütfen üye olurken kullandığınız E-posta adresinizi girip Kullanıcı Adımı Gönder butonuna tıklayınız. Kullanıcı adınız E-posta adresinize en kısa zamanda (ortalama 10 dk içinde) gönderilecektir. Daha sonra kullanıcı adınız ile bu formu kullanarak yeni şifre alabilirsiniz. Teknik destek için 05364822342 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
 
Theme by Pehlivan