24/04/2010 Ankara (S.Sayman)-(tuttu) - (244,06 TL)
Yazarlarımız - Yazarlar
Yazar Sayman   
 
24 Nisan 2010 Ankara Yarış Yorumları ve Altılı Şablonu ( Salih Sayman )
*Bu sayfa ücretlidir, sayfanın tamamını "güncel olarak" yalnız  abone olanlar görebilmektedir.
Yayınlanma Tarihi : 24/04/2010 - 04:15
  
 
3 BANKO + 3 H
 
 
YENER KAZIM: Anneden Gazi galibi YAVUZSTAR ile babadan yine Gazi galibi POPULAR DEMAND ile kardeş olan bu tay için bugün mesafe her ne kadar kısa gibi görünsede, aşırı süratli geçecek yarışta sprinter jokeyi Gökhan Kocakaya ile uçarak gelip kazanmasını bekliyorum. Biraz riskli görünse de günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

SELLUMA: Ankara'yı çok seven kısrak son koşusunda aşırı ağır kilo ile koşmasına rağmen yakın ara güzel bir üçüncülük elde etmişti. Bugün normale dönen kilosu ve yetenekli aprantisi Müslüm Çelik avantajı ile istediği takdirde bu yarışı çıktığı gibi bitirebilecek durumdadır. Günün 2.bankosu olarak öneriyorum.

GENÇTAY: Ankara'da ki ilk koşusunda mükemmel bir performans göstererek çok kısa mesafeye rağmen kazanabilmişti. Bugün sertleşen gruba rağmen son günlerin formda jokeyi Sadettin Boyraz ile kuponlara ilk at olarak yazılmalıdır.

ADONİSE: Şampiyon safkan için bugün tüm şartlar uygun. Son koşusunda jokeyinin erken yürümesi sebebiyle kaybetmişti. Bugün büyük usta Halis Karataş işini bilir ve her türlü bu şampiyonu potaya atar diye düşünüyorum. Günün 3.bankosudur.

SONÜMİDİM: Son koşusundaki aksiyonlarını ve bitirici sprintini çok beğendiğim dişi taya bugün jokey binmiş olsaydı çok rahat banko olarak yazabilirdik. Yinede bu koşuyu kazanmaya yakındır. Benim gibi aprantisine fazla güvenmeyenler için rakipleri altılı şablonumdadır.

SILVER KNIGHT: Henüz hiçbir başarısı olmamasına rağmen kalitesiyle bu vasat grupta sırıtan safkandan bugün iyi bir yarış gelebilir, dikkat!!!

 
 
ALTILI ŞABLONUM (tuttu-2 misli):  
1.AYAK : 8
2.AYAK : 12
3.AYAK : 4,8,1 /  H
4.AYAK : 5
5.AYAK : 10,8,3,1,5 / H
6.AYAK : 14,6,7,1,3 / H
TUTARI : 56,00 TL (max)
 
ALTILI GANYAN(8/12/4/5/1/3,6) :244,06 TL VERMİŞTİR.
 

 

 

Yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Theme by Pehlivan