31/08/2010 Ankara (G.Yılmaz)-(tuttu) - (861,78 TL)
Yazarlarımız - Yazarlar
Yazar G.Yılmaz   
 
31 Ağustos 2010 Ankara Yarış Yorumları ve Altılı Şablonu (Gökhan Yılmaz)
*Bu sayfa ücretlidir, sayfanın tamamını "güncel olarak" yalnız site aboneleri görebilmektedir.
Yayınlanma Tarihi : 30/08/2010 - 21:45
 
Aşağıda yer alan yorum ve tahminler, sitemizde yayınanan diğer içeriklerden tamamen bağımsızdır ve yalnız yazarın kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Puanlama tablosuna, galop özeti tablosuna vs. endeksli değildir, benzer atlar içerse bile tamamını kapsamayabilir.
 
 
GAZİ ÇEÇEN: Her geçen gün formunu yükselten bu tay, düzlük üzerinde yapacağı çok güçlü sprinti ile yarış hayatının ilk birinciliğine uzanabilir. Kuponlara en başta yazılmasını öneriyorum. Rakipleri sırasıyla altılı şablonumdadır.
 
HAKANSOYLU: Bu gruptan daha sert gruplarda bile başarılı yarışlar sergileyen bu tay, uygun grupta birinciliğe çok yakındır. İstikrarlı ve başarılı yarışları ile göz dolduran 2-GÖKDERE ve son yarışını gösterişli kazanan 10-ASİL DESA, Hakansoylu'nun en ciddi rakipleri olacaktır. Bu 3 isimi ayrımsız yazmanızı öneriyorum.
 
MALİ MALİ: Bu defa çok uygun grupta start alacak olan bu safkan, istikrarsız rakipleri önünde özlediği birinciliğe kavuşabilir. Küçük kuponlara banko olarak öneriyorum. Geniş ve sağlam kuponlar için rakipleri altılı şablonumdadır.
 
JAMAIKA: Bir önceki maiden yarışını süper koşan bu kısrak, son yarışında güçlü rakipleri yanında başarılı olamamıştı. Bu defa tekrar maiden yarışta start alacak olan bu kısrağın, fit durumda katılacağı bu yarışta, düzlük üzerinde yapacağı çok güçlü sprinti ile koşuyu kazanmasını bekliyorum ve günün en sağlam bankosu olarak öneriyorum.
 
TUĞÇENAZ: İyi bir formu olmasına rağmen bir türlü şansızlığını kıramayan bu kısrak, bu defa kolay rakipleri yanında kazanarak şeytanın bacağını kırabilir. Küçük kuponlara banko olarak öneriyorum. Bu safkan gününde olmaz kötü koşarsa altılı şablonumdaki diğer isimler şanslı olacaktır.
 
UĞURGÜN: Bu yarışa fit durumda katılacak olan bu safkan, yetenekli aprantisi Müslüm Çelik ile özlediği birinciliğe uzanabilir. Yarışta şanslı olacak diğer isimler altılı şablonumdadır.
 
Bolşanslar.
 

ALTILI ŞABLONUM          :
1.AYAK : 5,8,1,2
2.AYAK : 3,2,10
3.AYAK : 2/13,11,7,9
4.AYAK : 7
5.AYAK : 5/11,3,7,2
6.AYAK : 15,17,12,10
TUTARI : 60,00 TL (max)
 
ALTILI GANYAN(5/3/11/7/11/10) :861,78 TL VERMİŞTİR. 
 
 

 

 

Yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Theme by Pehlivan