10/10/2010 Bur-İst (G.Yılmaz)-(tuttu) - (281,97 TL)
Yazarlarımız - Yazarlar
Yazar G.Yılmaz   
 
10 Ekim 2010 Bursa ve İstanbul Yarış Yorumları ve Altılı Şablonu (G.Yılmaz)
*Bu sayfa ücretlidir, sayfanın tamamını "güncel olarak" yalnız site aboneleri görebilmektedir.
Yayınlanma Tarihi : 10/10/2010 - 00:50
 
Aşağıda yer alan yorum ve tahminler, sitemizde yayınanan diğer içeriklerden tamamen bağımsızdır ve yalnız yazarın kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Puanlama tablosuna, galop özeti tablosuna vs. endeksli değildir, benzer atlar içerse bile tamamını kapsamayabilir. 
 
 
BURSA:
 
1.AYAK: Nihayet geçebileceği bir grup yakalayan 1-KEBİRHAN kazanmaya çok yakındır. Bu safkanın koşmuş olduğu gruplar ile bugünkü rakipleri arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünüyorum. Bugün kazanması bana göre normal sonuç olacaktır. Son koştuğu yarışlarda adeta bambaşka bir kimliğe büründüğü görülen 12-ESMERGÜL yarışta ikinci şans verdiğim isimdir. Kısrak bu mesafede ilk kez start alacak olmasına rağmen, rakiplerinin istikrarsız olması, form durumununda çok üst seviyede olmasından dolayı çok iyi koşacaktır. Bu iki isimden sonra bir üçüncü isim arayanlar, idman pistindeki çalışmalarını çok beğendiğim 2-DAVUTALİ'yi değerlendirebilirler.
 
2.AYAK: 3 ve yukarı İngiliz safkanlarının Handikap-14 yarışlarının genellikle süpriz sonuçlandığı, hatta büyük bombalara sahne olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sebeple bu ayağa mümkün olduğunca çok at yazılması taraftarıyım. Sıralamam altılı şablonumdadır. İmkanı olanlar bu ayağı kapatıp, en yüksek ganyanlı atın gelmesini bekleyebilirler.
 
3.AYAK: Son startında bugünkü yarıştaki en ciddi rakiplerinden biri olan İsmihanoğlu'nu geride bırakan 2-ÇÖLRÜZGARI, yükselen formu ile bu kez şeytanın bacağını kırıp, yarış hayatının ilk birinciliğine uzanacaktır. Küçük kuponlara banko olarak öneriyorum. Geniş ve sağlam kuponlar için rakipleri altılı şablonumdadır.
 
4.AYAK: İzmir'den çok formda gelen 8-PERFECT STRIKE, son başarılı yarışını tekrarlaması halinde totosuna bir birincilik daha yazdıracaktır. Gelecek vadeden bu tayı kuponlara en başta yazmanızı tavsiye ediyorum. Son yarışında sert rakipleri yanında başarısız olan 5-ZERRİN, bu kez dişine göre rakipleri yanında yarışın ikinci şanslı ismidir. Yarışta şanslı gördüğüm diğer iki isim altılı şablonumdadır.  
 
5.AYAK: Bu rakipleri ile uzaktan yakından alakası olmayan 1-NURTACIM'ın kazanması normal sonuç olacaktır. Yarıştaki tek dezavantajı, Bursa pistinde ilk kez koşacak olmasıdır. Fakat kalitesi bu dezavantajı ortadan kaldırıp kazanabilir.. Küçük kuponlara banko olarak öneriyorum. Sağlam ve geniş kupon yapanlar, son yarışını çok kolay kazanan 6-NİĞDELİ ve tam mesafesinde start alacak olan 3-UNDISTUPED'i ihmal etmesinler.
 
6.AYAK: İyi durumda olmasına rağmen bir türlü şeytanın bacağını kıramayan 10-IŞINSOY'un değişen jokeyi Murat Gündüzeli ile bu şansızlığına son vereceğini düşünüyorum. Artık bu rakiplerini geçemeyeceksinde hangi rakipleri geçeceksin diyorum ve kuponlara günün en sağlam bankosu olarak öneriyorum.
 

Bolşanslar:
 
ALTILI ŞABLONUM                                    :
1.AYAK : 1,12,2
2.AYAK : 20,2,19,11,12 / 10,9,6,5,15,8,7
3.AYAK : 2 / 4,8,1
4.AYAK : 8,5,2,1
5.AYAK : 1 / 6,3
6.AYAK : 10
 
 
 
 
İSTANBUL:

GREYS ANATOMY: Nihayet kazanabileceği bir grup yakalayan bu safkanın şampiyon jokeyi Halis Karataş idaresinde kolay bir birincilik elde edeceğini tahmin ediyorum. Günün tek bankosudur.
 
 
ALTILI ŞABLONUM (tuttu):
1.AYAK : 1,3,6,5 / 4,2
2.AYAK : 10,7,8,4,6 / H
3.AYAK : 3,7
4.AYAK : 1,4
5.AYAK : 2  
6.AYAK : 4,10,13 / 6,5,2
 
 ALTILI GANYAN(6/8/3/4/2/10) :281,97 TL VERMİŞTİR.
 
 

 

 

Yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Theme by Pehlivan