11/10/2010 Bursa (G.Yılmaz)-(tuttu) - (1.046,77 TL)
Yazarlarımız - Yazarlar
Yazar G.Yılmaz   
 
11 Ekim 2010 Bursa Yarış Yorumları ve Altılı Şablonu (G.Yılmaz)
*Bu sayfa ücretlidir, sayfanın tamamını "güncel olarak" yalnız site aboneleri görebilmektedir.
Yayınlanma Tarihi : 11/10/2010 - 00:20
 
Aşağıda yer alan yorum ve tahminler, sitemizde yayınanan diğer içeriklerden tamamen bağımsızdır ve yalnız yazarın kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Puanlama tablosuna, galop özeti tablosuna vs. endeksli değildir, benzer atlar içerse bile tamamını kapsamayabilir. 
 
Dünkü İstanbul altılısını doğru tahmin ettiğim için mutluyum ve yakalayan üyelerimizi tebrik ederim. İkramiye beklentilerimizi karşılamamış olabilir. Fakat 3 adet tr teki sayılabilecek atın kazanmasına rağmen, 281 TL ikramiye kazanmamız, hiç yoktan iyidir. Umarım daha büyüklerine vesile olur. Tebrik eden üyelerimize teşekkürlerimi sunarım. 
 
 
1.AYAK: Bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek kapasitede olan 2-ERASLAN, formunun zirvesinde olup, bugün bu rakiplerini mağlup edebilir. İlk ayakta riske girmeyi göze alanlar bu safkanı banko olarak yazabilirler. İlk ayakta ben riske girmek istemiyorum diyenler veya geniş kupon yapanlar altılı şablonumdaki diğer 3 isme dikkat etsinler.
 
2.AYAK: Son yarışında müthiş bir çıkış yapan 8-BULUT REİS, yükselen formu ile dişine göre rakiplerini avlayabilir. Bana göre son yarışını kazanabilirdi, fakat jokey Tugay Alıcı'nın acemice davranışı yüzünden sahadan 3.lükle ayrılmıştı. Atı erken sprinte kaldırmasından dolayı son vermeye gücü kalmamış, dış kulvardan gelen İsfendiyar ve Çalışkan'a boyun eğmişti. Bu defa yarışa formda jokey Murat Gündüzeli ile katılacak olan tay, sprint mesafesini kısaltması halinde koşuyu kazanacaktır. Kuponlara en başta yazılmasını öneriyorum. İzmir'den formda gelen 1-BÜYÜLÜ GÖL, seri ikinciliklerine son verebilir, yarışta ikinci şans verdiğim isimdir. Bir üst grupta koşmuş olduğu yarışları tatminkar olan 6-CAYMAZHAN ve her geçen gün formunu daha da geliştiren 5-ÜNGÜTBEY yarışta şanslı gördüğüm diğer isimlerdir. 
 
3.AYAK: Günün bana göre en zor yarışlarında birisi. Ben ilk şansı İstanbul'da koşmuş olduğu son yarışında göz dolduran 3-AS CAT'e veriyorum. Fakat ben bu yarışta riske girmek istemiyorum ve koşan bütün taylara şans veriyorum.
 
4.AYAK: Bu rakipleri ile asla mukayese edilemeyecek kadar formda olan 1-BEŞ ŞEHİR'i banko olarak öneriyorum. Bir önceki yarışında, sentetik kum pistin güçlü safkanları olan Sarıkamışlı ve Buenos Aires'i geçerek, bizlere ne kadar formda olduğunu ispatlamıştı. Bu yarışının ardından İzmir'e giden safkan, A-2 pansiyon hara koşusunda start almış ve güçlü Dynasty arkasında başarılı bir 2.lik elde etmişti. Formu maksimum seviyede olan 1-BEŞ ŞEHİR, bu rakiplerini çok kolay geride bırakacaktır.    
 
5.AYAK: Çok iyi bir form yakaladığını son yarışında güçlü grupta tabelaya girerek belli eden 7-DELİFETO yarışın en şanslı ismidir. Hatta son yarışında sprinte biraz erken kalksaydı, Hayatım gibi güçlü bir rakibini geçerek yarışı 3.lükte tamamlayabilirdi. Bugün için bültenlerde sürpriz şansı verilsede benim favorimdir ve kuponlarda kesinlikle ihmal edilmemelidir. Hatta alternatif tek arayanlar bu safkanı riske ederek banko yazabilirler. Bu safkana güvenmeyip yanına at yazmak isteyenler altılı şablonumdaki isimleri değerlendirebilirler.
 
6.AYAK: Son yarışında favori olarak verdiğim 1-ATOMBEY, beni yanıltmayıp güzel bir birincilik elde etmişti. Kaba kumda çok farklı koşan bu safkan, devam eden fit durumu ile totosuna bir birincilik daha yazdırabilir. Küçük kupon yapanlara banko olarak öneriyorum. Kum piste yatkın, kan hattı çok güçlü olan 8-POOR BOY ve yarışa dinç bir şekilde katılacak olan 3-KILL FOR YOU, Atombey'in kötü koşması halinde devreye girecek isimlerdir. Geniş kupon yapanlar bu iki safkanı ihmal etmesinler.    
 
Bolşanslar:
 
ALTILI ŞABLONUM (tuttu):
1.AYAK : 2 / 6,10,3 
2.AYAK : 8,1,6,5 
3.AYAK : 3,1,2,6,4,5
4.AYAK : 1  
5.AYAK : 7 / 5,3,10,2,4 
6.AYAK : 1 / 8,3
 
ALTILI GANYAN(2/6/6/1/7/1) :1.046,77 TL VERMİŞTİR.
 

 

 

Yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Theme by Pehlivan