22/10/2010 İstanbul (G.Yılmaz)-(tuttu) - (230,64 TL)
Yazarlarımız - Yazarlar
Yazar G.Yılmaz   
 
22 Ekim 2010 İstanbul Yarış Yorumları ve Altılı Şablonu (G.Yılmaz)
*Bu sayfa ücretlidir, sayfanın tamamını "güncel olarak" yalnız site aboneleri görebilmektedir.
Yayınlanma Tarihi : 22/10/2010 - 11:20
 
Aşağıda yer alan yorum ve tahminler, sitemizde yayınanan diğer içeriklerden tamamen bağımsızdır ve yalnız yazarın kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Puanlama tablosuna, galop özeti tablosuna vs. endeksli değildir, benzer atlar içerse bile tamamını kapsamayabilir.  
 
1.AYAK: Son yarışında yapmış olduğu güzel ve akıcı sprinti ile tabelaya girme başarısı gösteren 10-SEN GELMEZ OLDUN'un kapatmış olduğu kondisyon açığı ile özlediği birinciliğe uzanmasını bekliyorum. Kısa süren istirahate rağmen güçlü rakipleri arkasındaki 4.lüğü bana göre çok başarılıydı. Ayrıca kendisini çok yakından tanıyan aprantisi Sefer Demir ile start alacak olması şansını bir kat daha arttırıyor. Küçük kuponlara banko olarak yazılmasını öneriyorum. Geniş kuponlar için rakipleri altılı şablonumdadır.
 
2.AYAK: İyi formu olmasına rağmen bir türlü şeytanın bacağını kıramayan 10-SARIEFE, bugün bu şansızlığına son verebilir ve koşunun en şanslı tayıdır. İtinalı bir ahır bakımına sahip olan 8-MADAR, fit durumda katılacağı bu yarışta maidene veda edebilir. Bu iki tay rakiplerinden biraz daha öndeler. Yarışta şansı olan diğer 3 isim altılı şablonumdadır.  
 
3.AYAK: Her geçen gün çok daha iyi duruma gelen 6-BAGİ, dişine göre rakipleri önünde birinciliğe oldukça yakındır. Son yarışını çok beğendiğim 5-VALLEGRANDE yarıştaki ikinci şans verdiğim taydır. İstirahatin taya yaradığını düşünüyorum. Bugün kesinlikle ihmale gelmez. Halen maiden bir tay olmasına rağmen açık ve kısa vadeli yarışlarda boy gösteren 2-VESUVIO, uygun grupta yarış hayatının ilk birinciliğine uzanabilir. Küçük kuponlara bu 3 isim yeterlidir. Geniş kupon yapanlar altılı şablonumdaki diğer 2 isme dikkat etsinler.
 
4.AYAK: Bu grupla alakası olmayan 6-SARUS, müsait kilosu, iyi formu ve klas jokeyi Selim Kaya ile rahat bir birincilik elde edecektir. Günün en sağlam bankosudur.
 
5.AYAK: Ankara'dan süper durumda gelen ve çok etkili olduğu mesafede start alacak olan 5-VENEZUELLA koşuyu kazanmaya en yakın isimdir. Yarışta stilinde rakipleri bulunuyor, bu rakiplerinden fazla etkilenmediği takdirde kazanacaktır. Küçük kuponlara banko olarak yazılmasını öneriyorum. Grubun kaliteli kısrağı 1-SAYLAN, ağır kilo dezavantajına rağmen bu rakiplerine kilo verebilecek kapasitededir. Bugün için sürpriz şansı verilen 3-MISS TRUTH'u kesinlikle ihmal etmemenizi öneriyorum. Islanan pist ve süratli isimlerin olması bu kısrağın ekmeğine yağ sürecektir. 
 
6.AYAK: Form durumu iyi olan 7-ŞENBAHAR, sık koşmaktan etkilenmediği takdirde özlediği birinciliğe uzanabilir. Islak pisti çok seven 4-TATİŞKO, ağır kilosuna rağmen yarışın ikinci şanslı ismidir. Yükselen bir forma sahip olan 10-SON ALTUN, rakiplerinin ağır kilo dezavantajından faydalanıp birinciliğe uzanabilir. Bu üç ismi ayrımsız yazmanızı tavsiye ediyorum. 
 
Bolşanslar.
 

ALTILI ŞABLONUM  :
1.AYAK : 10 / 7,9,1,8
2.AYAK : 10,8,7,1,13  
3.AYAK : 6,5,2 / 3,8   
4.AYAK : 6
5.AYAK : 5 / 1,3  
6.AYAK : 7,4,
10
 
ALTILI GANYAN(10/10/6/6/5/10) :230,64 TL VERMİŞTİR. 
 

 

 

Yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Theme by Pehlivan