07/11/2010 Ankara (G.Yılmaz)-(tuttu) - (3.178,52 TL)
Yazarlarımız - Yazarlar
Yazar G.Yılmaz   
 
07 Kasım 2010 Ankara Yarış Yorumları ve Altılı Şablonu (G.Yılmaz)
*Bu sayfa ücretlidir, sayfanın tamamını "güncel olarak" yalnız site aboneleri görebilmektedir.
Yayınlanma Tarihi : 06/11/2010 - 21:45
 
Aşağıda yer alan yorum ve tahminler, sitemizde yayınanan diğer içeriklerden tamamen bağımsızdır ve yalnız yazarın kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Puanlama tablosuna, galop özeti tablosuna vs. endeksli değildir, benzer atlar içerse bile tamamını kapsamayabilir.  
 
 
1.AYAK: Form durumunu beğendiğim 2-COŞGEL, dişine göre rakipleri yanında birinciliğe çok yakındır. Yarışa fit durumda katılacak olan 4-JAMAIKA, bu sefer seri ikinciliklerine son verebilir. İdman pistinde göz dolduran 3-DİLŞARHANIM, bu iki kısrağın kötü koşması halinde şanslı olacaktır.
 
2.AYAK: Bir önceki yarışını bu piste Şartlı-5 koşuda güçlü rakipleri yanında start alan 4-SUN RESITAL, gayet iyi bir performans sergilemiş ve tabelaya girme başarısı göstermişti. Son yarışında ise, ıslak pisten etkilen tay sahadan 3.lükle ayrılmıştı. Bu defa çok etkili koştuğu kum piste start alacak olan tay, kolay rakipleri önünde yarış hayatının ilk birinciliğine uzanacaktır. Günün en sağlam bankosudur.
 
3.AYAK: İyi bir forma sahip olmasına rağmen bir türlü sprintini yetiştiremeyen 2-İMROZ, bu kez mesafenin uzaması lehine olup, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Kuponlara en başta yazmanızı tavsiye ediyorum. Bu grupta daima başarılı olabilecek kapasitede olan 1-ASİL DESA, ağır kilo dezavantajı bulunmasına rağmen, iyi formu ile bu kiloyu rakiplerine vererek koşuyu kazanabilir. İdman pistinde göz dolduran 3-SARISAY, bu görüntüsünü sahaya yansıtması halinde sahadan birincikle ayrılabilir. 
 
4.AYAK: Grubun en formda safkanı olan 3-BATUR'un istikrarsız rakipleri önünde koşuyu kazanmasını bekliyorum. Küçük kuponlara banko olarak öneriyorum. Yalnız bu safkanın kazanması halinde altılının pek cazibesi kalmayacağını düşünüyorum. Geniş kupon yapanlar bu ayağı kapatıp ganyanı yüksek olan bir safkanın kazanmasını bekleyebilirler.  
 
5.AYAK: Bu kez etkili koştuğu kum piste çıkan 1-MERTBEY'in dişine göre rakipleri önünde kazanması normal sonuç olacaktır. Küçük kuponlara banko olarak yazılabilir. Kısa süren istirahatin ardından bir yarış gören ve idman pistinde yapmış olduğu çalışmalarında göz dolduran 6-SİHİRBAZ, son yarışını kazanan 2-PARSKAN, Mertbey'in kötü koşması halinde devreye girebilecek safkanlardır. Geniş kupon yapanlar bu iki safkanı kesinlikle ihmal etmesin.
 
6.AYAK: Günün kapanış ayağında 6 isme şans veriyorum. Bu isimler sırasıyla altılı şablonumdadır. 
 
Bolşanslar.
 
 
ALTILI ŞABLONUM-tuttu:
1.AYAK : 2,4,3
2.AYAK : 4
3.AYAK : 2,1,3
4.AYAK : 3 / 2,1,5,4,6
5.AYAK : 1 / 6,2
6.AYAK : 1,8,6,3,2,7
TUTARI : 48,60 TL (max)
 
ALTILI GANYAN(2/4/3/3/6/2) :310,14 TL VERMİŞTİR. 
ALTILI GANYAN(2/4/3/5/6/2) :2.868,38 TL VERMİŞTİR.
 
6'lı Ganyan (3) ile 310,14 TL, (5) ile bilenler 2.868,38 TL ikramiye vermiştir.
 
 
 

 

 

Yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Theme by Pehlivan