20/02/2011 İzmir (Y.İşgören)-(tuttu) - (1.120,81 TL)
Yazarlarımız - Yazarlar
Yazar İşgören   
 
20 Şubat 2011 İzmir Yarış Yorumları ve Altılı Şablonu (Y.İşgören)
*Bu sayfa ücretlidir, sayfanın tamamını "güncel olarak" yalnız site aboneleri görebilmektedir.
Yayınlanma Tarihi : 20/02/2011 - 09:55
 
Aşağıda yer alan yorum ve tahminler, sitemizde yayınanan diğer içeriklerden tamamen bağımsızdır ve yalnız yazarın kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Puanlama tablosuna, galop özeti tablosuna vs. endeksli değildir, benzer atlar içerse bile tamamını kapsamayabilir.
 
Önemli Not: Çim pist yarışları kuma alınırsa, çok sayıda safkanın yarıştan çıkacağını tahmin ediyorum. Bu sebeple kuponlarınızı erken yatırmayınız.
 
DARBE-VOLGAKIZI: Grubun çok üstünde bir safkan olan 7-DARBE eski formundan uzak görünsede yarış koşarak forma girdi ve grup o kadar uygunki bu yarışı çok kolay bile kazanabilir. Mesafenin çok kısa oluşu, yarışında stilinde rakipler olmasına rağmen etkilenmeyen seri kısrak 5-VOLGAKIZI'nın şansını epeyce arttırıyor, çıktığı gibi bitirebilir.
 
NEW PARTNER: Halis Karataş ile anlaştıktan sonra Kuyumciyan ekürisinin tüm atları tekrar form tutmaya ve kazanmaya başladılar. Bu safkanın, daha önceki aylarda İzmir pistinde iyi gruplarda güzel yarışlarını izledik. Bu yarışada düzenli ve dereceli işlerle hazırlandı. Yarışın kum pistte koşulması halinde, rakip tanımayacaktır. Banko yazınız.
 
KAMURAN-KAYAPINARLI: İzmir'in en iyi arap kısraklarından biri olan 8-KAMURAN, yarış kum piste alınırsa üstün formu ile bu koşuyu kazanmaya çok yakın olacaktır. Tek tereddütüm mesafenin safkana uzun gelebilecek olması. Mesafeden dolayı eksik koşarsa bu yarış karışır. Bu durumda mesafe deneyimi fazla olan ve stilinde jokey ile start alacağı için 6-KAYAPINARLI devreye girebilir. Küçük kuponlara bu iki safkan yeterlidir.
 
LADY LIZ-ADİLE TEYZE: Bu iki safkan ezeli rakip oldular. Adile Teyze kaçacak yine Lady Liz yakın takip edecek, yakalarsa geçecek. Riske girilmemesi gerekir.
 
TSUNAMİ-AYBENİZ: Şimdiye kadar iyi formunu yarışlarına yeterince yansıtamamış olan 7-TSUNAMİ bu yakaladığı uygun grubu, iyi aprantisi ile geçmeye yakın. Yarışlar kuma alındığı takdirde ağır kilosuna rağmen 2-AYBENİZ'den çok iyi bir yarış bekliyorum. Vasat grup ve apranti koşusu olduğu için sürprizle sonuçlanabilir, bu sebeple riske girmemek lazım. Tuttuğum diğer isimler şablonumdadır.
 
SPECIAL EDITION-KARAKAŞ-OLIVIUM: Kum pistte ve kısa mesafede süratleri ile ön plana çıkan bu 3 safkan arasında geçecek bir yarış. Ayrım yapılmadan birlikte değerlendirilmelidir.
 
Bol şans.
 
Kum pist;
ALTILI ŞABLONUM-tuttu:
1.AYAK : 7,5 / 6,1,3,12,4
2.AYAK : 6
3.AYAK : 8,6 / H
4.AYAK : 2,1
5.AYAK : 7,2 / 3,12,6,4,9
6.AYAK : 5,7,9
 
ALTILI GANYAN(6/4,6,9,17/6,7/1/2/5) :1.120,81 TL VERMİŞTİR. 
 
Not: 6.ayakta yazım hatası sebebiyle düzeltme yapılmıştır ( 6 no -> 5 no yapılmıştır.) - Saat: 13:20 

 

 

Yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Theme by Pehlivan