11/04/2012 İstanbul (G.Yılmaz)-(tuttu)-(443,52 TL)
Yazarlarımız - Yazarlar
Yazar G.Yılmaz   
 
11 Nisan 2012 İstanbul Yarış Yorumları ve Altılı Şablonu ( G.Yılmaz )
*Bu sayfa ücretlidir, sayfanın tamamını "güncel olarak" yalnız site aboneleri görebilmektedir.
Eklenme Tarihi : 08/04/2012 - 07:25
Yorum Editörü : R.D.Oğlu
 
Aşağıda yer alan yorum ve tahminler, sitemizde yayınlanan diğer içeriklerden tamamen bağımsızdır ve yalnız yazarın kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Puanlama tablosuna, galop özeti tablosuna vs. endeksli değildir, benzer atlar içerse bile tamamını kapsamayabilir.
  
 
NEFES-BAMBİNO: Her geçen gün çok daha iyi duruma gelen 5-NEFES, sonlarda yapacağı çok güçlü sprinti ile rakiplerini avlayabileceğinden dolayı favorimdir. Son koşusunda 61 kilo ile gayet güzel bir ikinciliğe imza atan safkan, bugün daha hafif olarak (53 kilo) ile koşacak ve jokeyi Ahmet Çelik'te çok formda. Koşunun başlaması ile beraber numarayı alacak olan güçlü rakibi 2-BAMBİNO'ya fazla avans vermediği takdirde, bu rakibini ayna da yakalayıp fotoda avlayabilir. Bu iki ismin rakipleri altılı şablonumdadır. 
 
YAVUZBEY: İdman pistindeki dereceli işleri ile çok formda olduğunu belli eden safkanın uygun rakiplerini geride bırakarak özlediği birinciliğe uzanacağını tahmin ediyorum. Formu çok iyi olmasına rağmen son yarışlarında, Kısa Vade ve Açık yarışlarda, çok sert rakipleri ile mücadele ettiği için derece alamadı. Bugün dişine göre rakiplerle yarışacağı için kazanmasını bekliyorum ve kuponlarınıza banko olarak yazmanızı tavsiye ediyorum.
 
SNOWANGO: Gördüğü yarışın ardından çok daha iyi duruma geldiğini son yaptığı (1200/1.13-1000/59.5-400/23.8 R) dereceli galobunda belli eden safkan, iyi idman durumunu yarışına taşıması halinde ilk birinciliğine uzanabilir. 5 ay sonra koştuğu son yarışında nefes yönünden etkilendiği için düzlükte temposunu yükseltemedi, buna rağmen yarışı tabelada tamamlaması gayet başarılıydı. Bugün yarışa çok daha hazır ve nefesli bir şekilde katılacağı için kazanabilir. Alternatif bir tek arayanlar banko olarak değerlendirebilirler. Bu safkanı banko olarak tercih etmeyenler altılı şablonumdaki diğer isimleride değerlendirebilirler.
 
Bolşanslar.
 

ALTILI ŞABLONUM     :
1.AYAK : 5,2 / 6,3,1
2.AYAK : 9-YAVUZBEY
3.AYAK : 6,3,4 / 2,1,5  
4.AYAK : 1,5,3            
5.AYAK : 4,1 / 6,2
6.AYAK : 6 / 3,5,2,9
 
 
ALTILI GANYAN(5/9/4/5/2/6) :443,52 TL VERMİŞTİR.
 
Dip Not <sabit> Bu tahminlere <gündüz saatlerinde> yedek sitemiz www.bankotek.com dan da ulaşabilirsiniz.
 
 
 

 

 

Yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Theme by Pehlivan